Vücut Geliştirme Hareketleri

Bir çok erkeğin sahip olmak istediği vucut geliştirme egzersizleri.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 48 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Tuncay Ayanoglu
Bir çok erkeğin hayali.

Herzaman heveslenip iki mekik, iki şınavdan  ibaret olan sporumuzu düzene oturtup uygulamanın koçluğunda daha ciddi bir gelişmenin farkına varacaksınız. İçerik olarak; vücut geliştirme hareketi, protein hesaplama, karbonhidrat hesaplama, kas hacmi için bulk diyeti, vücut kitle endeksi, başlangıç programı, orta seviye programı, ileri seviye programı, yaz için definasyon diyeti gibi fonksiyonları gibi aylarca bir spor salonuna bağlanmanıza gerek kalmayacak içeriği vardır. Çalışma bölgeleri olarak kol, omuz, göğüs, sırt, karın, bacak gibi vucudumuzun çeşitli uzuvları üzerinede yoğunlaşılabilir.

Çalışma hareketleri videolu, resimli ve açıklamaları hareket isimleri ile uygulamamızda mevcuttur. Sporda önemli olan bir diğer unsur ise bir gün çok ağır yorucu çalışmak yerine daha dengeli ve hafif kişiyi yormayacak düzende çalışmaktır. Bu uygulamada tam olarak bunu teşvik ediyor aşırı yorucu değil basamak, basamak alıştırarak spor yapmayı anlatıyor. Başlar başlamaz ağır bir çalışma değilde başlangıç programı ile devam etmeli.

Uygulamamızın boyutu fonksiyonlarına göre normal bir megabayttadır indirme işleme pek uzun sürmemekle beraber biraz bekletebilir. İndirdiğinize değecek bu program bir tıklama kadar yakındır. Şimdiden forma girmek için sabırsızlandığınızın farkındayım lafı daha fazla uzatmadan size sporu teşvik eder sağlıklı yaşamlar dileği ile. 

Daha Fazla Göster
Vücut Geliştirme Hareketleri indir
DİĞER SÜRÜMLER